NOVINKY

je rozprašovacia tryska s nádobkou na vodu. Jediným cvaknutím ju pripojíte k HYLA a už striekate hmlu jemných kvapiek tam, kam potrebujete. Veľkosť a množstvo kvapôčok vo vodnej hmle si regulujete  podľa potreby tlačidlom. Väčšie kvapky a dostrek potrebujete pri umývaní listov kvetov, menšie a slabšie sa vám hodia pri čistení čalúnenia alebo sedačky pri aute.

HYLA DUSTER set

kód: 46010
Prachovka HYLA DUSTER je vyrobená z polypropylénu. Tento materiál je jedným z najviac recyklovateľných plastov na trhu. Čo však robí Duster tak flexibilným, nie je len samotný materiál, ale aj dizajn trysky. HYLA DUSTER sa dodáva s dvoma utierkami (jedna ako náhradná). Utierka (podložka) je vyrobená prevažne z polyesterového mikrovlákna (82 %) a iných vlákien (12 %). Utierku je možné prať do teploty 60 °C. Prachovka HYLA je veľmi jemná, a preto je vhodná najmä na čistenie povrchov, ako sú obrazovky televízorov a počítačov.
60 €
Vyčistite chlpy a srsť domácich miláčikov ako nikdy predtým! Každá z týchto nových a vylepšených kefiek je navrhnutá so špecifickými funkciami. Tvrdá kefa (zelená) je skvelá na oddeľovanie splstenej srti, mäkká kefa (fialová) je vynikajúca na odstraňovanie prebytočnej a vypĺznutej srsti a štetinová kefa (žltá) je neuveriteľne mäkká, vďaka čomu sa srsť vášho najlepšieho chlpatého priateľa cíti úžasne! Sada sa dodáva s jedným kusom každého typu kefy.
65 €