ZOZNÁMTE SA - HYLA  EST

Motorová hlava

Čistá sila a výnimočný  design sú neodolateľnou kombináciou tohoto modulu. Vyskúšajte si fantastickú  silu Hyly s maximálnou  spotrebou 730 watov.

Porovnajte sami: so sacím výkonom 2,5 m³/min Hyla vedie - a to aj z ekologického hľadiska. Motor je špeciálne pre Hylu vyvinutý magnetický Eco motor. Minimálne trenie, žiadne uhlíky, vysoký výkon a nízka spotreba energie. 

Nádoba

Voda spája nečistoty a zadržuje ich - mokrý prach nelieta. Hyla v sebe nemá žiadne filtre, takže nič nebráni v prúdení vzduchu Hylou.

V každom filtry sú póry, ktorými prúdi vzduch a s ním i drobné čiastočky prachu. Po niekoľkých sekundách dôjde k upchaniu mikropórov a výkon rýchlo klesá - skutočné plytvanie energiou! To je ten dôvod, prečo Hyle stačí príkon 730 W - voda pôsobí ako filter a Hyla vždy volne dýcha.

Podvozok

Bez toho, aby ste Hylu museli riadiť, bude vždy tam kde ju potrebujete.

Integrované ochranné gumové lemovanie podvozku chráni nábytok a steny. Osem kolies se postará o to, aby vás Hyla nasledovala aj cez prekážky. 

Patentovaný separátor

Srdce Hyly: zaisťuje, že z Hyly ide len čistý vzduch. Prvý samočistiaci separátor na svete ktorý šetrí váš čas. Pri 25.000 otáčkach za minútu extrahuje z prúdiaceho vzduchu aj tie najmenšie prachové častice. To čo zostáva je vzduch vyčistený na viac ako 99 %.

Spojenie jediným kliknutím

Zaisťuje maximálnu bezpečnosť. Všetky elektrické obvody a aj  vedenie vody sú integrované priamo v trubiciach. Jednoduché spájanie, maximálne pohodlie a jednoduchosť pre užívateľa.

Technické údaje :

  • Maximálny výkon : 730 Wat
  • Rýchlosť otáčok : 25.000 ot/min
  • Prietok vzduchu : 2,5 m³/ min
  • Váha : 5,5 kg
  • Rozmery : 36 x 36 x 56 cm
  • Nádoba s vodou : 4 litre
  • Pripojovací kábel : 7,5 metru

 

HYLA EST sa vyznačuje jedinečnou a celosvetovo patentovanou technológiou separácie prachu zo vzduchu. Prúd vzduchu s prachom vstupuje v systéme Hyla EST  hlboko pod hladinu vody v nádobe. Veľmi rýchle rotujúci separátor tak vytvára prúdenie vody smerom nahor a odráža aj tie najmenšie častice prachu, ktoré zostávajú vo vode. Gejzírový efekt tak zaručuje optimálnu filtrácii vzduchu, ktorý sa vyčistený a voňavý vracia naspäť do vášho domova.

Pri výrobe systému Hyla používame len vysoko kvalitné materiály. Výrobní metódy (ISO 9001) zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť produktu. Spĺňa všetky medzinárodne uznávané normy kvality vrátane SIQ, SEV, UL, CSA KC, CCC, EAC a ENEC. HYLA je synonymom kvality a dôvery. 

HYLA je multifunkčná

Vďaka použitému princípu voda - samočistiaci rotační separátor môžete Hylu používať na čistenie prakticky všetkého. Zvládnete ľahko aj menšie domáce katastrofy ako vodu tečúcu po podlahe, upchaté odpadové rúry, škvrny na novej sedačke. Vo všetkých týchto situáciach sa s Hylou stanete víťazmi.

Ako funguje čistenie vzduchu

Vysávanie