Firma HYLA 

HYLA-SLOVAKIA

Z hľadiska pomeru kvalita/cena sa jedná o najlepší prístroj na trhu a preto ho dodávame priamym predajom  koncovým zákazníkom, či už domácnostiam alebo firmám. Len týmto spôsobem se dá zaistiť stála vysoká úroveň služieb a servisu pre viac než 20.000 spokojných užívateľov prístroja HYLA.

Značka HYLA pôsobí na Slovensku od roku 1994 . Začala pôsobiť v Bratislave, kde je pobočka Hyly. Centrála má už niekoľko rokov svoje stále miesto vo Zvolene. Rozvoj firmy dynamicky pokračuje a dnes môžeme povedať, že HYLA tak niekde slúži druhej i tretej generácii spokojných zákazníkov a to je najlepšia vizitka spokojnosti a kvality prístrojov. 

Náš prístup stojí na starostlivom dodržiavaní najvyšších štandardov kvality či už pri predaji, alebo  následnom servise. Viac než  22 rokov pôsobenia značky nás utvrdzuje v správnosti tejto cesty. Spokojnosť a vzťah našich zákazníkov k svojím Hylám, ktoré verne slúžia v ich domácnostiach, ordináciách, škôlkach a hoteloch, nás neustále posilňuje a zaväzuje v našom cieli - čo najväčšiemu množstvu ľudí pomôcť získať ich vlastný prístroj HYLA.

Svetová obchodná centrála 

 

HYLA International GmbH & Co. KG

Od svojho založenia v roku 1999 bola spoločnosť HYLA International veľmi úspešná v nastavení obchodného modelu predaje systému na čistenie vzduchu a priestoru HYLA. So svojimi viac ako 6.000 zástupcov, predstavuje HYLA lídra na trhu vo viac než 70 krajinách celého sveta. Marketing, predaj a servis, ako aj úzke kontakty so zákazníkmi a obchodnými partnermi sú hlavnými cieľmi spoločnosti HYLA.

HYLA International je riadená svojím prezidentom Wilfriedom Metzgerom

Výroba

HYLA d.o.o. 

Riaditeľ HYLA Janez Pogacar je zodpovedný za výrobu a vývoj všetkých produktov HYLA.
Pri výrobných priestoroch cca. 10 000 m³, výrobné linky, ako aj výskumné a vývojové laboratóriá boli
postavené špeciálne pre HYLA. Nájdete tu novú generáciu HYLA, jej príslušenstvo a náhradné diely,
sofistikované laboratóriá a skúšobné zariadenia (certifikované podľa ISO 9001).
Výsledkom viac ako 25 rokov skúseností je kvalita najvyššej úrovne!

História Hyly - založené 1990

Viac ako 25 rokov dáva celému svetu luxus čistej prírody

Ako sa nápad zmenil na značku známu po celom svete ...

Ako sa myšlienka zmenila na celosvetovú značku ...

... vynález, ktorý vznikol z nutnosti: manželka strojárskeho inžiniera Doro Erjavec (spoluzakladateľ HYLA) trpela alergiou na domáci prach. Jej alergia sa zhoršovala pri každom čistení domu. Po intenzívnych technických pokusoch a mnohých skúškach sa podarilo v roku 1990 skonštruovať prototyp, ktorý spĺňal požadované parametre. V roku 1992 sa rozbehla sériová výroba a výsledok bol okamžitým úspechom.

Inžinieri Doro Erjavec a Janez Pogacar nazvali svoj systém čistenia vzduchu a miestností "HYLA.

Dnes je HYLA s unikátnymi produktmi úspešná vo viac ako 70 krajinách po celom svete.

 

HYLA Prototyp 1990 - 1991

1990 Firmu HYLA založili Janez Pogacar a Doro Erjavec, dvaja slovinskí inžinieri v Ľubľane / Slovinsku. Prvé dva roky sa venovali intenzívnemu technologickému rozvoju a testovaniu Hyly. Výroba a marketing sa začali po tejto dôkladnej príprave. Spoločnosť je preto od začiatku zisková a je úspešná na slovinskom trhu.

Prvá HYLA 1991 - 1994

1993 Prvý kontakt s nemeckými podnikateľmi a odborníkmi na priamy marketing Wilfriedom Metzgerom a jeho partnerom. Pripojili sa k tímu ako partneri a začali vytvárať celosvetovú predajnú a marketingovú sieť. 1994 Spoločnosť HYLA je rozdelená do dvoch divízií, Development & Production, na čele ktorých sú majitelia a výkonní riaditelia Janez Pogacar a Doro Erjavec, a Marketing & Sales, v čele s riaditeľmi spoločnosti Wilfried Metzger a Partnerom. HYLA Trade d.o.o. je založená pre vedenie divízie Marketing & Sales.

HYLA S 1994 - 1997

1996 Pre novú továreň v Ľubľane / Slovinsku bol kúpený pozemok .Výstavba a spustenie výrobného miesta. 1997 Objem predaja sa neustále zvyšoval. Paralelne ďalší obchodný partner v 15 krajinách podpísal dohody s HYLA. Oficiálne otvorenie nového výrobného zariadenia HYLA v Ľubľane. Štyria partnri investovali približne 25% obratu v oblasti výskumu a vývoja.HYLY. HYLA získala druhé miesto v súťaži ´´Európska spoločnosť roka´´.

HYLA N 1998 - 2000

1998 Technologický vylepšená generácia modelu HYLA s novým dizajnom je prezentovaná na trhu. Predaj HYLA N začína. 1999 Spoločnosť HYLA International GmbH & Co. KG vznikla a začala sa výstavba obchodného riaditeľstva HYLA. V blízkosti letiska Stuttgart je postavená administratívna budova s rozlohou 1.500 m². Oficiálna prevádzka začína 1. Septembra 1999.

HYLA NST 2001 - 2005

2001 Po niekoľkých mesiacoch vývoja a rozsiahlých dlhodobých testoch je nová HYLA NST predstavená v januári 2001. Táto nová generácia HYLA predovšetkým ponúka technické inovácie v porovnaní s jej predchodcom a má moderný dizajn. Najsenzacnejšia novinka je patentovaná samočistiaca separačná technológia, ktorá umožňuje vyšší prietok vzduchu, lepšie filtračné vlastnosti a vyššiu účinnosť sania. Nová flexibilná hadica s káblom privareným na vnútornú stenu hadice je prezentovaná paralelne so zavedením novej HYLA NST.

2007 HYLA s kryštálikmi Swarovski

2007 Prvý vzduchový a čistiaci system na celom svete bol poktrytý Swarovského krištálikmi. Táto jedinečná marketingová myšlienka vyvolala vlnu publikovaní a otázok z celého sveta. Účasť na UNESCO 2007: Swarovski HYLA bola darovaná na túto chritatívnu udalosť. HYLA dosahuje nové obzory!

HYLA GST 2010 - 2016

Od roku 2010 HYLA GST 15. novembra 2008 boli prvé prototypy predstavené všetkým obchodným partnerom na celom svete. Začiatok predaja tejto novej série je naplánovaný na koniec 2009 / začiatok roka 2010.

2017 HYLA EST

Nová HYLA EST prichádza...